6.3ZL150MEFCT15X11
RubyconRubycon
6.3ZL150MEFCT15X11 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 6.3ZL150MEFCT15X11
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 6.3V RADIAL
Datasheety: 1.6.3ZL150MEFCT15X11.pdf2.6.3ZL150MEFCT15X11.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 6.3ZL150MEFCT15X11
Part Number 6.3ZL150MEFCT15X11 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 150UF 20% 6.3V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1090389 pcs Datový list 1.6.3ZL150MEFCT15X11.pdf2.6.3ZL150MEFCT15X11.pdf
Napětí - Jmenovitá 6.3V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm)
Série ZL Ripple Current @ Low Frequency 125mA @ 120Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Tape & Box (TB) Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.079" (2.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 300 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 150µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 150µF