6.3YXG150MEFC5X11
Přehled produktu
Part Number: 6.3YXG150MEFC5X11
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 6.3V RADIAL
Datasheety: 1.6.3YXG150MEFC5X11.pdf2.6.3YXG150MEFC5X11.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 6.3YXG150MEFC5X11
Part Number 6.3YXG150MEFC5X11 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 150UF 20% 6.3V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1135892 pcs Datový list 1.6.3YXG150MEFC5X11.pdf2.6.3YXG150MEFC5X11.pdf
Tolerance 150µF Povrchová montáž Land Velikost 0.079" (2.00mm)
Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm) Série YXG
Stav RoHS Bulk Zvlněný proud - nízká frekvence General Purpose
Ripple Current Polar Polarizace Radial, Can
Pitch - Konektor 6.3V Paket / krabice -
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Počet kondenzátorů 105mA @ 120Hz
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks Výrobní číslo výrobce 6.3YXG150MEFC5X11
Životnost @ Temp. - Impedance 580 mOhm
Výška - Sedící (Max) 0.492" (12.50mm) Rozšířený popis 150µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Resistance Series) ±20% Popis CAP ALUM 150UF 20% 6.3V RADIAL
Aplikace 3000 Hrs @ 105°C