6.3YK100MEFC5X11
RubyconRubycon
6.3YK100MEFC5X11 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 6.3YK100MEFC5X11
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
Datasheety: 1.6.3YK100MEFC5X11.pdf2.6.3YK100MEFC5X11.pdf
  • Zpráva
Specifikace 6.3YK100MEFC5X11
Part Number 6.3YK100MEFC5X11 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 6047 pcs Datový list 1.6.3YK100MEFC5X11.pdf2.6.3YK100MEFC5X11.pdf
Napětí - Jmenovitá 6.3V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm)
Série YK Ripple Current @ Low Frequency 135mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 162mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.079" (2.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 100µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitní 100µF Aplikace General Purpose