6.3PK220MEFC5X11
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 6.3PK220MEFC5X11
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
Datasheety: 1.6.3PK220MEFC5X11.pdf2.6.3PK220MEFC5X11.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 6.3PK220MEFC5X11
Part Number 6.3PK220MEFC5X11 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1121548 pcs Datový list 1.6.3PK220MEFC5X11.pdf2.6.3PK220MEFC5X11.pdf
Napětí - Jmenovitá 6.3V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm)
Série PK Ripple Current @ Low Frequency 220mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 264mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména 1189-4083
6.3PK220MEFC5X11-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù 0.079" (2.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 220µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapacitní 220µF