6.3MH5100MEFC6.3X5
RubyconRubycon
6.3MH5100MEFC6.3X5 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 6.3MH5100MEFC6.3X5
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
Datasheety: 1.6.3MH5100MEFC6.3X5.pdf2.6.3MH5100MEFC6.3X5.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 6.3MH5100MEFC6.3X5
Part Number 6.3MH5100MEFC6.3X5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 941841 pcs Datový list 1.6.3MH5100MEFC6.3X5.pdf2.6.3MH5100MEFC6.3X5.pdf
Napětí - Jmenovitá 6.3V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm)
Série MH5 Ripple Current @ Low Frequency 57mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 68.4mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-2342
6.3MH5100MEFC6.3X5-ND
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 25 Weeks
Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.098" (2.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.256" (6.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 100µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapacitní 100µF Aplikace General Purpose