50ZLJ820M16X20
RubyconRubycon
50ZLJ820M16X20 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 50ZLJ820M16X20
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 820UF 20% 50V RADIAL
Datasheety: 1.50ZLJ820M16X20.pdf2.50ZLJ820M16X20.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
600 pcs
  • Zpráva
Specifikace 50ZLJ820M16X20
Part Number 50ZLJ820M16X20 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 820UF 20% 50V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 80916 pcs Datový list 1.50ZLJ820M16X20.pdf2.50ZLJ820M16X20.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm)
Série ZLJ Ripple Current @ Low Frequency 1.842A @ 120Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks
Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 26 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 820µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapacitní 820µF