50ZLH180MEFC8X20
RubyconRubycon
50ZLH180MEFC8X20 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 50ZLH180MEFC8X20
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 180UF 20% 50V RADIAL
Datasheety: 1.50ZLH180MEFC8X20.pdf2.50ZLH180MEFC8X20.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 50ZLH180MEFC8X20
Part Number 50ZLH180MEFC8X20 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 180UF 20% 50V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 395444 pcs Datový list 1.50ZLH180MEFC8X20.pdf2.50ZLH180MEFC8X20.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série ZLH Ripple Current @ Low Frequency 595mA @ 120Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména 1189-3013
50ZLH180MEFC8X20-ND
Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks Životnost @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 46 mOhms Výška - Sedící (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 180µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
kapacitní 180µF Aplikace General Purpose