50ZL330MEFC10X23
RubyconRubycon
50ZL330MEFC10X23 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 50ZL330MEFC10X23
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Datasheety: 1.50ZL330MEFC10X23.pdf2.50ZL330MEFC10X23.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 50ZL330MEFC10X23
Part Number 50ZL330MEFC10X23 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 219384 pcs Datový list 1.50ZL330MEFC10X23.pdf2.50ZL330MEFC10X23.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série ZL Ripple Current @ Low Frequency 1.029A @ 120Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 22 Weeks
Životnost @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 28 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C kapacitní 330µF