50YXJ3.3M5X11
Přehled produktu
Part Number: 50YXJ3.3M5X11
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Datasheety: 1.50YXJ3.3M5X11.pdf2.50YXJ3.3M5X11.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 50YXJ3.3M5X11
Part Number 50YXJ3.3M5X11 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1220826 pcs Datový list 1.50YXJ3.3M5X11.pdf2.50YXJ3.3M5X11.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm)
Série YXJ Ripple Current @ Low Frequency 22.26mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 53mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.079" (2.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 2.2 Ohms Výška - Sedící (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitní 3.3µF Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
50YXJ2R2M5X11
50YXJ2R2M5X11
Výrobci: Rubycon
Popis: CAP ALUM RAD
Na skladě: 1009744 pcs
Stažení: 50YXJ2R2M5X11.pdf
RFQ
50YXJ22MT15X11
50YXJ22MT15X11
Výrobci: Rubycon
Popis: CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Na skladě: 1238410 pcs
Stažení: 50YXJ22MT15X11.pdf
RFQ
50YXJ33M5X11
50YXJ33M5X11
Popis: CAP ALUM 33UF 20% 50V RADIAL