50YXJ10MCE5X11
Přehled produktu
Part Number: 50YXJ10MCE5X11
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Datasheety: 1.50YXJ10MCE5X11.pdf2.50YXJ10MCE5X11.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 50YXJ10MCE5X11
Part Number 50YXJ10MCE5X11 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1073632 pcs Datový list 1.50YXJ10MCE5X11.pdf2.50YXJ10MCE5X11.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm)
Série YXJ Ripple Current @ Low Frequency 42mA @ 120Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.079" (2.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 1.5 Ohms
Výška - Sedící (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C kapacitní 10µF