50YXG82M8X11.5
Přehled produktu
Part Number: 50YXG82M8X11.5
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM RAD
Datasheety: 1.50YXG82M8X11.5.pdf2.50YXG82M8X11.5.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 50YXG82M8X11.5
Part Number 50YXG82M8X11.5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 507027 pcs Datový list 1.50YXG82M8X11.5.pdf2.50YXG82M8X11.5.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série YXG hodnocení -
Polarizace Polar Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 29 Weeks
Životnost @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 82µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
kapacitní 82µF Aplikace General Purpose