50YXF4.7MEFC5X11
RubyconRubycon
50YXF4.7MEFC5X11 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 50YXF4.7MEFC5X11
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Datasheety: 1.50YXF4.7MEFC5X11.pdf2.50YXF4.7MEFC5X11.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 50YXF4.7MEFC5X11
Part Number 50YXF4.7MEFC5X11 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1395723 pcs Datový list 1.50YXF4.7MEFC5X11.pdf2.50YXF4.7MEFC5X11.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm)
Série YXF Ripple Current @ Low Frequency 36.96mA @ 120Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména 1189-1862
50YXF4.7MEFC5X11-ND
50YXF47MEFC5X11
Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.079" (2.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedance 1.9 Ohms Výška - Sedící (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitní 4.7µF Aplikace General Purpose