50USC4700MEFCSN25X30
RubyconRubycon
50USC4700MEFCSN25X30 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 50USC4700MEFCSN25X30
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 4700UF 20% 50V SNAP
Datasheety: 1.50USC4700MEFCSN25X30.pdf2.50USC4700MEFCSN25X30.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 50USC4700MEFCSN25X30
Part Number 50USC4700MEFCSN25X30 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 4700UF 20% 50V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 69804 pcs Datový list 1.50USC4700MEFCSN25X30.pdf2.50USC4700MEFCSN25X30.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.984" Dia (25.00mm)
Série USC Ripple Current @ Low Frequency 3.01A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 3.4615A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména 1189-4214
50USC4700MEFCSN25X30-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 4700µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
kapacitní 4700µF Aplikace General Purpose