50USC2700MEFCSN20X30
RubyconRubycon
50USC2700MEFCSN20X30 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 50USC2700MEFCSN20X30
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2700UF 20% 50V SNAP
Datasheety: 1.50USC2700MEFCSN20X30.pdf2.50USC2700MEFCSN20X30.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace 50USC2700MEFCSN20X30
Part Number 50USC2700MEFCSN20X30 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 2700UF 20% 50V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 62324 pcs Datový list 1.50USC2700MEFCSN20X30.pdf2.50USC2700MEFCSN20X30.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.787" Dia (20.00mm)
Série USC Ripple Current @ Low Frequency 2.21A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.5415A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 2700µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C kapacitní 2700µF