50TXW680MEFC10X40
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 50TXW680MEFC10X40
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL
Datasheety: 1.50TXW680MEFC10X40.pdf2.50TXW680MEFC10X40.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 50TXW680MEFC10X40
Part Number 50TXW680MEFC10X40 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 85206 pcs Datový list 1.50TXW680MEFC10X40.pdf2.50TXW680MEFC10X40.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série TXW Ripple Current @ Low Frequency 1.551A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.82A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 680µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C kapacitní 680µF