50TXV47M8X10.5
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 50TXV47M8X10.5
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu SMD CAP
Datasheety: 1.50TXV47M8X10.5.pdf2.50TXV47M8X10.5.pdf3.50TXV47M8X10.5.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 50TXV47M8X10.5
Part Number 50TXV47M8X10.5 Výrobce Rubycon
Popis SMD CAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série TXV hodnocení AEC-Q200
Polarizace Polar Paket / krabice Radial, Can - SMD
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 125°C
kapacitní 47µF Aplikace Automotive