50TRV33M6.3X8
RubyconRubycon
50TRV33M6.3X8 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 50TRV33M6.3X8
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD
Datasheety: 1.50TRV33M6.3X8.pdf2.50TRV33M6.3X8.pdf3.50TRV33M6.3X8.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
900 pcs
1800 pcs
2700 pcs
  • Zpráva
Specifikace 50TRV33M6.3X8
Part Number 50TRV33M6.3X8 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 33UF 20% 50V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 465946 pcs Datový list 1.50TRV33M6.3X8.pdf2.50TRV33M6.3X8.pdf3.50TRV33M6.3X8.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm)
Série TRV Ripple Current @ Low Frequency 103.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 230mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Radial, Can - SMD Ostatní jména 1189-3567-2
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 30 Weeks
Životnost @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 700 mOhms
Výška - Sedící (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 6000 Hrs @ 105°C kapacitní 33µF