50SGV4.7M5X6.1
RubyconRubycon
50SGV4.7M5X6.1 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 50SGV4.7M5X6.1
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 4.7UF 20% 50V SMD
Datasheety: 1.50SGV4.7M5X6.1.pdf2.50SGV4.7M5X6.1.pdf3.50SGV4.7M5X6.1.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 50SGV4.7M5X6.1
Part Number 50SGV4.7M5X6.1 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 4.7UF 20% 50V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm)
Série SGV Ripple Current @ Low Frequency 19mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 28.5mA @ 10kHz hodnocení AEC-Q200
Polarizace - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Radial, Can - SMD Ostatní jména 1189-2472-2
50SGV4.7M5X6.1-ND
50SGV4R7M5X6.1
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 28 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.240" (6.10mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapacitní 4.7µF Aplikace Automotive