50SEV4.7M4X5.5
RubyconRubycon
50SEV4.7M4X5.5 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 50SEV4.7M4X5.5
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 4.7UF 20% 50V SMD
Datasheety: 1.50SEV4.7M4X5.5.pdf2.50SEV4.7M4X5.5.pdf3.50SEV4.7M4X5.5.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 50SEV4.7M4X5.5
Part Number 50SEV4.7M4X5.5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 4.7UF 20% 50V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Velikost / Rozměry 0.157" Dia (4.00mm)
Série SEV Ripple Current @ Low Frequency 18mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 27mA @ 10kHz hodnocení AEC-Q200
Polarizace Polar Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Radial, Can - SMD Ostatní jména 1189-2467-2
50SEV4.7M4X5.5-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.217" (5.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
kapacitní 4.7µF Aplikace Automotive