50SEV100M8X10.5
RubyconRubycon
50SEV100M8X10.5 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 50SEV100M8X10.5
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD
Datasheety: 1.50SEV100M8X10.5.pdf2.50SEV100M8X10.5.pdf3.50SEV100M8X10.5.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 50SEV100M8X10.5
Part Number 50SEV100M8X10.5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série SEV Ripple Current @ Low Frequency 320mA @ 120Hz
hodnocení AEC-Q200 Polarizace Polar
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Radial, Can - SMD
Ostatní jména 1189-3099-2
50SEV100M8X10.5-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C kapacitní 100µF