50RX301M8X11.5
RubyconRubycon
50RX301M8X11.5 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 50RX301M8X11.5
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Datasheety: 1.50RX301M8X11.5.pdf2.50RX301M8X11.5.pdf
  • Zpráva
Specifikace 50RX301M8X11.5
Part Number 50RX301M8X11.5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 6006 pcs Datový list 1.50RX301M8X11.5.pdf2.50RX301M8X11.5.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série RX30 hodnocení AEC-Q200
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 130°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 130°C Rozestup vývodù 0.138" (3.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 130°C
kapacitní 1µF Aplikace Automotive