50PX3300MEFCCC18X35.5
RubyconRubycon
50PX3300MEFCCC18X35.5 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 50PX3300MEFCCC18X35.5
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 3300UF 20% 50V RADIAL
Datasheety: 1.50PX3300MEFCCC18X35.5.pdf2.50PX3300MEFCCC18X35.5.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace 50PX3300MEFCCC18X35.5
Part Number 50PX3300MEFCCC18X35.5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 3300UF 20% 50V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 53602 pcs Datový list 1.50PX3300MEFCCC18X35.5.pdf2.50PX3300MEFCCC18X35.5.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.709" Dia (18.00mm)
Série PX Ripple Current @ Low Frequency 1.78A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.047A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 50PX3300VEFCCC18X35.5
50PX3300VEFCCC18X35.5-ND
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.476" (37.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 3300µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitní 3300µF Aplikace General Purpose