50PK4700MEFC18X40
RubyconRubycon
50PK4700MEFC18X40 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 50PK4700MEFC18X40
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 4700UF 20% 50V RADIAL
Datasheety: 1.50PK4700MEFC18X40.pdf2.50PK4700MEFC18X40.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 50PK4700MEFC18X40
Part Number 50PK4700MEFC18X40 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 4700UF 20% 50V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 95138 pcs Datový list 1.50PK4700MEFC18X40.pdf2.50PK4700MEFC18X40.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.709" Dia (18.00mm)
Série PK Ripple Current @ Low Frequency 2.8A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 3.22A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-1397
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.634" (41.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 4700µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitní 4700µF Aplikace General Purpose