50PK22MEFCTA5X11
RubyconRubycon
50PK22MEFCTA5X11 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 50PK22MEFCTA5X11
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Datasheety: 1.50PK22MEFCTA5X11.pdf2.50PK22MEFCTA5X11.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 50PK22MEFCTA5X11
Part Number 50PK22MEFCTA5X11 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1297062 pcs Datový list 1.50PK22MEFCTA5X11.pdf2.50PK22MEFCTA5X11.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm)
Série PK Ripple Current @ Low Frequency 95mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 142.5mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù 0.079" (2.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapacitní 22µF