50NSEV2.2M5X5.5
RubyconRubycon
50NSEV2.2M5X5.5 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 50NSEV2.2M5X5.5
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2.2UF 20% 50V SMD
Datasheety: 1.50NSEV2.2M5X5.5.pdf2.50NSEV2.2M5X5.5.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 50NSEV2.2M5X5.5
Part Number 50NSEV2.2M5X5.5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 2.2UF 20% 50V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 383181 pcs Datový list 1.50NSEV2.2M5X5.5.pdf2.50NSEV2.2M5X5.5.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm)
Série NSEV Ripple Current @ Low Frequency 13mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 19.5mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Bi-Polar Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Radial, Can - SMD Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.217" (5.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C kapacitní 2.2µF