50MXC6800MEFCSN30X35
RubyconRubycon
50MXC6800MEFCSN30X35 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 50MXC6800MEFCSN30X35
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 6800UF 20% 50V SNAP
Datasheety: 1.50MXC6800MEFCSN30X35.pdf2.50MXC6800MEFCSN30X35.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace 50MXC6800MEFCSN30X35
Part Number 50MXC6800MEFCSN30X35 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 6800UF 20% 50V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 24957 pcs Datový list 1.50MXC6800MEFCSN30X35.pdf2.50MXC6800MEFCSN30X35.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.181" Dia (30.00mm)
Série MXC Ripple Current @ Low Frequency 3.3A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 3.795A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 6800µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 6800µF