50MH70.33MEFCTZ4X7
RubyconRubycon
50MH70.33MEFCTZ4X7 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 50MH70.33MEFCTZ4X7
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL
Datasheety: 1.50MH70.33MEFCTZ4X7.pdf2.50MH70.33MEFCTZ4X7.pdf
  • Zpráva
Specifikace 50MH70.33MEFCTZ4X7
Part Number 50MH70.33MEFCTZ4X7 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4941 pcs Datový list 1.50MH70.33MEFCTZ4X7.pdf2.50MH70.33MEFCTZ4X7.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.157" Dia (4.00mm)
Série MH7 hodnocení -
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.059" (1.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 0.33µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapacitní 0.33µF Aplikace General Purpose