50MH54R7MTZ5X5
RubyconRubycon
50MH54R7MTZ5X5 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 50MH54R7MTZ5X5
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Datasheety: 1.50MH54R7MTZ5X5.pdf2.50MH54R7MTZ5X5.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 50MH54R7MTZ5X5
Part Number 50MH54R7MTZ5X5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1258209 pcs Datový list 1.50MH54R7MTZ5X5.pdf2.50MH54R7MTZ5X5.pdf
Tolerance 4.7µF Povrchová montáž Land Velikost 0.079" (2.00mm)
Velikost / Rozměry 0.197" Dia (5.00mm) Série MH5
Stav RoHS Bulk Zvlněný proud - nízká frekvence General Purpose
Ripple Current Polar Polarizace Radial, Can
Pitch - Konektor 50V Paket / krabice -
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Počet kondenzátorů 18mA @ 120Hz
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks Výrobní číslo výrobce 50MH54R7MTZ5X5
Životnost @ Temp. - Impedance -
Výška - Sedící (Max) 0.256" (6.50mm) Rozšířený popis 4.7µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Resistance Series) ±20% Popis CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Aplikace 1000 Hrs @ 105°C