50MH510MEFCTZ6.3X5
RubyconRubycon
50MH510MEFCTZ6.3X5 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 50MH510MEFCTZ6.3X5
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Datasheety: 1.50MH510MEFCTZ6.3X5.pdf2.50MH510MEFCTZ6.3X5.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 50MH510MEFCTZ6.3X5
Part Number 50MH510MEFCTZ6.3X5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1058144 pcs Datový list 1.50MH510MEFCTZ6.3X5.pdf2.50MH510MEFCTZ6.3X5.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm)
Série MH5 Ripple Current @ Low Frequency 28mA @ 120Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Tape & Box (TB) Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 25 Weeks
Životnost @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.098" (2.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.256" (6.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 10µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapacitní 10µF Aplikace General Purpose