50LSW100000M77X101
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 50LSW100000M77X101
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu SCREW TERMINAL
Datasheety: 1.50LSW100000M77X101.pdf2.50LSW100000M77X101.pdf3.50LSW100000M77X101.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
10 pcs
  • Zpráva
Specifikace 50LSW100000M77X101
Part Number 50LSW100000M77X101 Výrobce Rubycon
Popis SCREW TERMINAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 3.031" Dia (77.00mm)
Série LSW Ripple Current @ Low Frequency 16.3A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 17.604A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Paket / krabice Radial, Can - Screw Terminals
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 1.236" (31.40mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 4.094" (104.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 100000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 100000µF