50JGV47M8X10.5
RubyconRubycon
50JGV47M8X10.5 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 50JGV47M8X10.5
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD
Datasheety: 1.50JGV47M8X10.5.pdf2.50JGV47M8X10.5.pdf3.50JGV47M8X10.5.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 50JGV47M8X10.5
Part Number 50JGV47M8X10.5 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 47UF 20% 50V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Velikost / Rozměry 0.315" Dia (8.00mm)
Série JGV Ripple Current @ Low Frequency 167mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 250.5mA @ 10kHz hodnocení AEC-Q200
Polarizace Polar Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Radial, Can - SMD Provozní teplota -55°C ~ 105°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 47µF