500VXG120MEFCSN25X35
RubyconRubycon
500VXG120MEFCSN25X35 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 500VXG120MEFCSN25X35
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 120UF 20% 500V SNAP
Datasheety: 1.500VXG120MEFCSN25X35.pdf2.500VXG120MEFCSN25X35.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 500VXG120MEFCSN25X35
Part Number 500VXG120MEFCSN25X35 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 120UF 20% 500V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 29697 pcs Datový list 1.500VXG120MEFCSN25X35.pdf2.500VXG120MEFCSN25X35.pdf
Napětí - Jmenovitá 500V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.984" Dia (25.00mm)
Série VXG Ripple Current @ Low Frequency 1.02A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.428A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména 1189-2017
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 120µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
kapacitní 120µF Aplikace General Purpose