500MXK680MEFCSN35X55
Přehled produktu
Part Number: 500MXK680MEFCSN35X55
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 680UF 20% 500V SNAP-IN
Datasheety: 500MXK680MEFCSN35X55.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 500MXK680MEFCSN35X55
Part Number 500MXK680MEFCSN35X55 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 680UF 20% 500V SNAP-IN Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 7304 pcs Datový list 500MXK680MEFCSN35X55.pdf
Napětí - Jmenovitá 500V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm)
Série MXK Ripple Current @ Low Frequency 2.56A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 3.584A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména 1189-4293
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Výška - Sedící (Max) 2.244" (57.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 680µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 680µF