500MXK100MEFCSN22X30
Přehled produktu
Part Number: 500MXK100MEFCSN22X30
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 500V SNAP-IN
Datasheety: 500MXK100MEFCSN22X30.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
200 pcs
600 pcs
1000 pcs
2600 pcs
  • Zpráva
Specifikace 500MXK100MEFCSN22X30
Part Number 500MXK100MEFCSN22X30 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 100UF 20% 500V SNAP-IN Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 43047 pcs Datový list 500MXK100MEFCSN22X30.pdf
Napětí - Jmenovitá 500V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.866" Dia (22.00mm)
Série MXK Ripple Current @ Low Frequency 910mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.274A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména 1189-4286
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Výška - Sedící (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 100µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 100µF