500MXG470MEFC35X60
Přehled produktu
Part Number: 500MXG470MEFC35X60
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 500V SNAP
Datasheety: 1.500MXG470MEFC35X60.pdf2.500MXG470MEFC35X60.pdf
  • Zpráva
Specifikace 500MXG470MEFC35X60
Part Number 500MXG470MEFC35X60 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 470UF 20% 500V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 8109 pcs Datový list 1.500MXG470MEFC35X60.pdf2.500MXG470MEFC35X60.pdf
Napětí - Jmenovitá 500V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm)
Série MXG Ripple Current @ Low Frequency 2.28A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 3.192A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 2.441" (62.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 470µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapacitní 470µF