500LXW68MEFR18X35
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 500LXW68MEFR18X35
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 68UF 20% 500V THRUHOLE
Datasheety: 500LXW68MEFR18X35.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 500LXW68MEFR18X35
Part Number 500LXW68MEFR18X35 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 68UF 20% 500V THRUHOLE Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 50093 pcs Datový list 500LXW68MEFR18X35.pdf
Napětí - Jmenovitá 500V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.709" Dia (18.00mm)
Série LXW Ripple Current @ Low Frequency 680mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.496A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-4272
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 45 Weeks
Životnost @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Výška - Sedící (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 68µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapacitní 68µF
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
500LXW33MEFR18X20
500LXW33MEFR18X20
Výrobci: Rubycon
Popis: CAP ALUM 33UF 20% 500V THRUHOLE
Na skladě: 83031 pcs
Stažení: 500LXW33MEFR18X20.pdf
RFQ
500LXW27MEFR12.5X30
500LXW27MEFR12.5X30
Výrobci: Rubycon
Popis: CAP ALUM 27UF 20% 500V THRUHOLE
Na skladě: 65523 pcs
Stažení: 500LXW27MEFR12.5X30.pdf
RFQ
500MMT
500MMT
Výrobci: Bussmann (Eaton)
Popis: FUSE CRTRDGE 500A 690VAC/500VDC