450WXA2.2MEFCT810X9
RubyconRubycon
450WXA2.2MEFCT810X9 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 450WXA2.2MEFCT810X9
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 2.2UF 20% 450V RADIAL
Datasheety: 1.450WXA2.2MEFCT810X9.pdf2.450WXA2.2MEFCT810X9.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 450WXA2.2MEFCT810X9
Part Number 450WXA2.2MEFCT810X9 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 2.2UF 20% 450V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 342695 pcs Datový list 1.450WXA2.2MEFCT810X9.pdf2.450WXA2.2MEFCT810X9.pdf
Napětí - Jmenovitá 450V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.394" Dia (10.00mm)
Série WXA Ripple Current @ Low Frequency 29mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 43.5mA @ 10kHz hodnocení AEC-Q200
Polarizace Polar Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial, Can Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 2.2µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapacitní 2.2µF