450VXG470MEFCSN35X45
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 450VXG470MEFCSN35X45
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Datasheety: 1.450VXG470MEFCSN35X45.pdf2.450VXG470MEFCSN35X45.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace 450VXG470MEFCSN35X45
Part Number 450VXG470MEFCSN35X45 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 10360 pcs Datový list 1.450VXG470MEFCSN35X45.pdf2.450VXG470MEFCSN35X45.pdf
Napětí - Jmenovitá 450V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm)
Série VXG Ripple Current @ Low Frequency 2.05A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.87A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 470µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C kapacitní 470µF