450USG330MEFCSN25X45
RubyconRubycon
450USG330MEFCSN25X45 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 450USG330MEFCSN25X45
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Datasheety: 1.450USG330MEFCSN25X45.pdf2.450USG330MEFCSN25X45.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace 450USG330MEFCSN25X45
Part Number 450USG330MEFCSN25X45 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 29198 pcs Datový list 1.450USG330MEFCSN25X45.pdf2.450USG330MEFCSN25X45.pdf
Napětí - Jmenovitá 450V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.984" Dia (25.00mm)
Série USG Ripple Current @ Low Frequency 2.1A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.94A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména 1189-3847
450USG330MEFCSN25X45-ND
Provozní teplota -25°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 330µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
kapacitní 330µF Aplikace General Purpose