450USC270MEFC25X45
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 450USC270MEFC25X45
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Datasheety: 1.450USC270MEFC25X45.pdf2.450USC270MEFC25X45.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace 450USC270MEFC25X45
Part Number 450USC270MEFC25X45 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 21642 pcs Datový list 1.450USC270MEFC25X45.pdf2.450USC270MEFC25X45.pdf
Napětí - Jmenovitá 450V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.984" Dia (25.00mm)
Série USC Ripple Current @ Low Frequency 1.73A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.422A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 270µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C kapacitní 270µF