450UFG680MBN40X55
RubyconRubycon
450UFG680MBN40X55 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 450UFG680MBN40X55
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP
Datasheety: 1.450UFG680MBN40X55.pdf2.450UFG680MBN40X55.pdf
  • Zpráva
Specifikace 450UFG680MBN40X55
Part Number 450UFG680MBN40X55 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 680UF 20% 450V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 8452 pcs Datový list 1.450UFG680MBN40X55.pdf2.450UFG680MBN40X55.pdf
Napětí - Jmenovitá 450V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.575" Dia (40.00mm)
Série UFG Ripple Current @ Low Frequency 4.51A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 6.314A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-3580
Provozní teplota -25°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks
Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.886" (22.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 2.244" (57.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 680µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 85°C
kapacitní 680µF Aplikace General Purpose