450TXW68MEFC16X30
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 450TXW68MEFC16X30
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM
Datasheety: 1.450TXW68MEFC16X30.pdf2.450TXW68MEFC16X30.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace 450TXW68MEFC16X30
Part Number 450TXW68MEFC16X30 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 58401 pcs Datový list 1.450TXW68MEFC16X30.pdf2.450TXW68MEFC16X30.pdf
Napětí - Jmenovitá 450V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.630" Dia (16.00mm)
Série TXW hodnocení -
Polarizace Polar Paket / krabice Radial, Can
Provozní teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Výrobní standardní doba výroby 45 Weeks Životnost @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.280" (32.50mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 68µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C kapacitní 68µF