450TXW100MEFC18X35
RubyconRubycon
450TXW100MEFC18X35 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 450TXW100MEFC18X35
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 450V RADIAL
Datasheety: 1.450TXW100MEFC18X35.pdf2.450TXW100MEFC18X35.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 450TXW100MEFC18X35
Part Number 450TXW100MEFC18X35 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 100UF 20% 450V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 64703 pcs Datový list 1.450TXW100MEFC18X35.pdf2.450TXW100MEFC18X35.pdf
Napětí - Jmenovitá 450V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.709" Dia (18.00mm)
Série TXW Ripple Current @ Low Frequency 740mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.11A @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-1386
450TXW100MEFCEFR18X35
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks
Životnost @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.476" (37.50mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 100µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapacitní 100µF Aplikace General Purpose