450PK1MEFC6.3X11
RubyconRubycon
450PK1MEFC6.3X11 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 450PK1MEFC6.3X11
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 1UF 20% 450V RADIAL
Datasheety: 1.450PK1MEFC6.3X11.pdf2.450PK1MEFC6.3X11.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 450PK1MEFC6.3X11
Part Number 450PK1MEFC6.3X11 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 1UF 20% 450V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 912686 pcs Datový list 1.450PK1MEFC6.3X11.pdf2.450PK1MEFC6.3X11.pdf
Napětí - Jmenovitá 450V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.248" Dia (6.30mm)
Série PK Ripple Current @ Low Frequency 16mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 24mA @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-1369
450PK1MEFC63X11
Provozní teplota -25°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 19 Weeks
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.098" (2.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 1µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapacitní 1µF Aplikace General Purpose