450NXG180MEFC22X50
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 450NXG180MEFC22X50
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu SNAP TERMINAL
Datasheety: 1.450NXG180MEFC22X50.pdf2.450NXG180MEFC22X50.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
  • Zpráva
Specifikace 450NXG180MEFC22X50
Part Number 450NXG180MEFC22X50 Výrobce Rubycon
Popis SNAP TERMINAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 40734 pcs Datový list 1.450NXG180MEFC22X50.pdf2.450NXG180MEFC22X50.pdf
Napětí - Jmenovitá 450V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.866" Dia (22.00mm)
Série NXG Ripple Current @ Low Frequency 1.41A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.974A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Provozní teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks Životnost @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 2.047" (52.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) -
Detailní popis 180µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 10000 Hrs @ 105°C kapacitní 180µF