450MXG100MEFCSN22X30
RubyconRubycon
450MXG100MEFCSN22X30 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 450MXG100MEFCSN22X30
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Datasheety: 1.450MXG100MEFCSN22X30.pdf2.450MXG100MEFCSN22X30.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 450MXG100MEFCSN22X30
Part Number 450MXG100MEFCSN22X30 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 65387 pcs Datový list 1.450MXG100MEFCSN22X30.pdf2.450MXG100MEFCSN22X30.pdf
Napětí - Jmenovitá 450V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.866" Dia (22.00mm)
Série MXG Ripple Current @ Low Frequency 900mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 1.26A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména 1189-2733
450MXG100MEFCSN22X30-ND
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 100µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapacitní 100µF Aplikace General Purpose