450MXC470MEFCSN35X50
RubyconRubycon
450MXC470MEFCSN35X50 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 450MXC470MEFCSN35X50
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Datasheety: 1.450MXC470MEFCSN35X50.pdf2.450MXC470MEFCSN35X50.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace 450MXC470MEFCSN35X50
Part Number 450MXC470MEFCSN35X50 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 11369 pcs Datový list 1.450MXC470MEFCSN35X50.pdf2.450MXC470MEFCSN35X50.pdf
Napětí - Jmenovitá 450V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 1.378" Dia (35.00mm)
Série MXC Ripple Current @ Low Frequency 1.85A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 2.59A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can - Snap-In Ostatní jména 1189-2732
450MXC470MEFCSN35X50-ND
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks
Životnost @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 470µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapacitní 470µF Aplikace General Purpose