450LSU2700M64X139
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 450LSU2700M64X139
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu SCREW TERMINAL
Datasheety: 1.450LSU2700M64X139.pdf2.450LSU2700M64X139.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
20 pcs
  • Zpráva
Specifikace 450LSU2700M64X139
Part Number 450LSU2700M64X139 Výrobce Rubycon
Popis SCREW TERMINAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1391 pcs Datový list 1.450LSU2700M64X139.pdf2.450LSU2700M64X139.pdf
Napětí - Jmenovitá 450V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 2.520" Dia (64.00mm)
Série LSU Ripple Current @ Low Frequency 11.3A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 14.69A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Paket / krabice Radial, Can - Screw Terminals
Provozní teplota -25°C ~ 85°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 1.110" (28.20mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 5.591" (142.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 2700µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
kapacitní 2700µF Aplikace General Purpose