450LSG1500M51X118
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 450LSG1500M51X118
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu SCREW TERMINAL
Datasheety: 1.450LSG1500M51X118.pdf2.450LSG1500M51X118.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
30 pcs
  • Zpráva
Specifikace 450LSG1500M51X118
Part Number 450LSG1500M51X118 Výrobce Rubycon
Popis SCREW TERMINAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1938 pcs Datový list 1.450LSG1500M51X118.pdf2.450LSG1500M51X118.pdf
Napětí - Jmenovitá 450V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 2.008" Dia (51.00mm)
Série LSG Ripple Current @ Low Frequency 5.3A @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 7.42A @ 10kHz hodnocení -
Polarizace Polar Paket / krabice Radial, Can - Screw Terminals
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 46 Weeks
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.858" (21.80mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 4.764" (121.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 1500µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C
kapacitní 1500µF Aplikace General Purpose