450LLE15MEFC12.5X25
RubyconRubycon
450LLE15MEFC12.5X25 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 450LLE15MEFC12.5X25
Výrobce / značka: Rubycon
Popis produktu CAP ALUM 15UF 20% 450V RADIAL
Datasheety: 1.450LLE15MEFC12.5X25.pdf2.450LLE15MEFC12.5X25.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 450LLE15MEFC12.5X25
Part Number 450LLE15MEFC12.5X25 Výrobce Rubycon
Popis CAP ALUM 15UF 20% 450V RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 130861 pcs Datový list 1.450LLE15MEFC12.5X25.pdf2.450LLE15MEFC12.5X25.pdf
Napětí - Jmenovitá 450V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.492" Dia (12.50mm)
Série LLE Ripple Current @ Low Frequency 180mA @ 120Hz
Ripple Current @ Vysoká frekvence 600mA @ 100kHz hodnocení -
Polarizace Polar Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména 1189-2295
Provozní teplota -25°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 22 Weeks
Životnost @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Resistance Series) - Detailní popis 15µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 20000 Hrs @ 105°C
kapacitní 15µF Aplikace General Purpose